Ryhmät

Piirimme alueella toimii monta ryhmää, joiden tehtävä on tukea lippukuntia heidän toiminnassaan.

 

Ryhmä Asema Nimi Sähköposti Puhelin
Aikuisryhmä pj Heli ”Heppu” Nuutinen heppu.nuutinen@gmail.com 040 748 9530
Alueryhmä pj Anni Kiili annimarjas@gmail.com 041 502 5522
Kasvatusryhmä pj Laura Tiittanen laura.tiittanen@partio.fi 050 545 3832
Koulutusryhmä pj Jari Korhonen jariko@iki.fi 040 506 2052
Turvallisuusjaosto pj Hannu Keränen hannu1.keranen@gmail.com 044 076 2161
Vapaaehtoistuen ryhmä pj Martti Wilhelms martti.wilhelms@partio.fi 050 538 4334
Viestintäryhmä ministeri Mikko Laitinen mikko.laitinen@partio.fi 045 860 3191
YSP-medialähettiläät Piiri-YSP Miikael ”Miksu” Saksman miikael.saksman@partio.fi 050 911 7401
Kisajaosto pj Annina Koskinen annina.koskinen@partio.fi 040 728 0528

Moniin ryhmiin kaivataan lisää luottiksia – Ota yhteyttä ryhmän yhteyshenkilöön ja lähde mukaan!

Avoimet pestit

Blogiin

Young Spokespeople

 

Mikäli sinulla on toimiva ryhmä, jonka toivot näkyvän tällä sivulla, ota yhteyttä piirin viestintä- ja markkinointikoordinaattoriin terhi.takkinen(a)partio.fi.